O firmie

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dostawcą usług transportowych i spedycyjnych. Mamy duże doświadczenie oraz historię, która zaczęła się już w 1984r. Pracujemy z wieloma firmami różniących się wielkością, charakterem biznesu i potrzebami logistycznymi.
Oferujemy pełen zakres usług logistycznych potrafimy dopasować ich całokształt do wymagań naszego klienta. Każdy klient jest obsługiwany indywidualnie, jesteśmy elastyczni gdy dobieramy i przedstawiamy ofertę naszej firmy.

Nasz zespół to grupa doświadczonych, młodych ludzi nie bojących się żadnych wyzwań. Stale zdobywamy nowe umiejętności i doskonalimy się w tym co robimy. Dążymy do tego aby pracować wydajniej i wprowadzać wyższe standardy naszych usług.
Rozwijamy się, zmieniamy, inwestujemy - bo naszym najważniejszym celem jest satysfakcja Klientów.

Dlaczego warto wybrać nas?

Niezawodność

Powierzone nam zadania zawsze wykonujemy od początku do końca.
Nigdy nie zawodzimy, doprowadzamy zlecenia do końca.

Indywidualne podejście

Każdy klient jest traktowany indywidualnie. Dobieramy oferty bezpośrednio pod jego potrzeby

Bezpieczeństwo

Od wielu lat prowadzimy firmę i znamy się na naszej pracy, ponadto posiadamy bardzo wysokie ubezpieczenie na towar.

Precyzja

Każde zlecenie jest starannie przemyślane oraz zaplanowane, żeby powierzone nam zlecenia zostały wykonane z pełną precyzją.

Uczciwość

Jesteśmy na rynku od wielu lat, współpracujemy z wieloma firmami, które nam zaufały. Wykonujemy wszystko z pełną wiedzą prawną oraz dbałością o relacje z klientami.

Jakość

Dla nas najważniejsza jest jakość. Dbamy aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Dbałość o jakość to nasz priorytet.

Nasza flota

Image
Każdy z naszych samochodów posiada możliwość monitorowania drogi 24/7. Jest możliwość udostępnienia klientom dostępu do systemu który umożliwia śledzenie samochodu. Dzięki tej opcji każdy jest w stanie przewidzieć kiedy spodziewać się samochodu w danym miejscu.