Oferta

Transport krajowy

Transport
krajowy

Wieloletnie doświadczenie naszych kierowców i całej kadry wspomagającej procesy transportowe, jest gwarancją dostarczenia wszystkich towarów na czas i w odpowiednie miejsce. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy na czas, spełniając przy tym wszystkie wymagania postawione przez klienta.

 

Transport jest realizowany samochodami ciężarowymi o dopuszczalnej wadze 40t. Nasze ciągniki są stale eksploatowane i regularnie serwisowane. Posiadamy ubezpieczenie na flotę oraz podjęty towar wysokim ubezpieczeniem OC. Zaufało nam już wiele dużych przedsiębiorstw.

Transport  międzynarodowy

Transport
międzynarodowy

Jako profesjonalna firma transportowa świadczymy usługi międzynarodowe. To co dla wielu sprawia kłopot my to wykonujemy od wielu lat. Od samego początku zajmowaliśmy się kierunkiem Polska à Włochy (jest to nasza specjalizacja). Swoje usługi świadczymy głownie na zachodzie Europy (Włochy, Austria, Niemcy, Czechy, Szwecja). Nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń opartych na transporcie międzynarodowym owocuje przy każdej kolejnej współpracy z Klientami.

Posiadamy nowoczesną, ciągle ulepszaną flotę pojazdów. Musimy dbać o pojazdy ponieważ to jest nasz wizerunek firmy. Dzięki sprawdzonej flocie, klient zlecając nam zlecenie dostaje gwarancję, że wszystko zostanie dostarczone na czas oraz bez żadnych problemów. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i profesjonalnie, dbając przy tym o bezpieczeństwo.

Transport   ADR

Transport
ADR

Przewóz ładunków niebezpiecznych jest bardzo ciężkim zadaniem, składa się z wielu skomplikowanych podprocesów. Nasza szeroko wykwalifikowana kadra pracownicza poradzi sobie z tym zadaniem. Każdy z naszych kierowców ma uprawnienie do przewozu materiałów niebezpiecznych i każdy pojazd posiada odpowiedni sprzęt do realizacji takiego zlecenia. Posiadamy wiedzę jak trzeba zabezpieczyć taki towar, jakich praw i przepisów musimy przestrzegać. Nie boimy się podejmować nowych wyzwań dla nas to codzienność !
Doradztwo

Doradztwo

Obsługa naszych klientów to nasz priorytet. Zawsze staramy się udzielić odpowiedzi na każde pytanie i oferować pomoc w każdej sprawie. Każdy kto zgłosi się do nas z ofertą na przewóz danego towaru dostanie odpowiedz w sprawie wyceny. Wszyscy klienci są traktowani tak samo w trosce o jakość najlepszych usług. Chętnie podpowiemy i pomożemy w wybraniu najlepszego rozwiązania sprostać oczekiwaniom naszym klientów.
Naczepa  niskopodwoziowa  - wypożyczenie

Naczepa
niskopodwoziowa
- wypożyczenie

Przystosowana do transportowania ciągników siodłowych i maszyn o maksymalnej wadze do 12t. Podczas transportu ciągników nie jest konieczne zdejmowanie owiewek górnych. Wyposażona w namiot w którym jest cały ekwipunek umożliwiający obsługę naczepy. Załadunek umożliwia mocna wciągarka.
Cena: 400 zł netto/doba (do podanej ceny należy doliczyć 23% VAT)
Wynajem i zwroty w godzinach 7.00-18.00
Chcesz wynająć zadzwoń: 609 622 863